Meniu Uždaryti

„Vėtros“ viešbutį keičia senelių namai

Ketvirtadienio vakarą „VŠĮ Pagalba senjorui“ sukvietė svečius į naujų senelių namų atidarymo šventę. Jos metu skambėjo sveikinimai šių namų vadovams ir svečiams buvo parodytos visos pastato patalpos.

Atidarymo šventės pradžioje klebonas Stasys Šlepavičius sukalbėjo maldelę ir palaimino naujuosius senelių namus. Šio pastato šeimininkams kunigas linkėjo daug sėkmės ir stiprybės einant savo tikslo kryptimi.

Klaipėdos miesto Savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Liesytė labai džiaugėsi šių jaunų žmonių užsidegimu padėti senjorams. „Senjorų poreikis gyventi globos namuose yra didžiulis, todėl esu be galo laiminga, kad esate jūs, kurie po truputį plečiatės, nes Klaipėdoje privačių senelių namų nėra daug“, – kalbėjo A. Liesytė.

„Vėtros“ viešbučio buvę savininkai 30 metų valdė šias patalpas. Atėjus karantinui jų verslas užsidarė. Tada vadovai sugalvojo, kad šį pastatą reikia siūlyti senelių namams ir iškėlė projektą.

„Kandidatų į šias patalpas buvo daug, bet kai pamatėme Tautvydą iš karto supratom, kad šis pastatas turi priklausyti jam. Labai džiaugiamės, kad šiuos namus galime perduoti jauniems, doriems žmonės ir tikimės, kad šitie namai visada bus pilni gyvybės ir gyvuos dešimtmečius“, – sveikinimo žodį tarė savininkai.

Senelių namuose yra įrengtos 44 vietos. Žmonės jau registruojasi ir po truputį užsiima šių namų vietas. „Veiklą pilnu pajėgumu turėtume pradėti jau liepos pabaigoje.

Naujuose senelių globos namuose yra įrengta vieta, kur senjorai galės pasimelsti. Taip pat čia yra erdvus sodas, kuriame seneliai galės vaikštinėti ir šnekučiuotis. Yra įrengtas šiltnamis, kuris džiugins jo mėgėjus.

Skip to content